Rýchly prvý gól Jooksa pripravil krídelník Adam Pirhala

Dnes dopoludnia sme, ako všetky tímy z našej súťaže, predohrávali 30. kolo. Do Kežmarku tentoraz zavítal súper zo stredu tabuľky FK Sobrance – Sobranecko.

Hostia prišli v oklieštenej zostave, stavili na defenzívnu hru, ale napriek tomu sme ich zdolali vysoko 5:0 a posnuli sa na štvrtú priečku tabuľky Majstrovstva regiónu IV. liga Východ pred Ľubotice. Opäť sme sa mohli oprieť o výbornú krídelnú hru, kde vznikol aj kľúčový prvý gól Brazílčana Jooksa, ktorému loptu naservíroval ADAM PIRHALA:

„Čakali sme, že Sobrance budú sedieť zatiahnuté vzadu na šestnástke. To sa potvrdilo a hrali sme stále do plnej obrany. Napriek tomu nám to často prechádzalo, dávali sme góly. Pri prvom som prenikol po čiare, prihral na päťku a do prázdnej brány už bolo jednoduché streliť gól. Jooks to teda pohodlne premenil. Tento moment nás nakopol a neskôr, keď tréner prestriedal, padalo to ešte viac, nakoľko hostia už boli v zlom rozpoložení. Zozačiatku aj po prestávke sa ešte snažili, ale stále boli stiahnutí v defenzíve. Takýto päťgólový zápas sme už potrebovali.“