Poslednou zimnou posilou Kežmarku sa stal „Jooks“

Po Matheusovi „Popó“ Mendoncovi, Pedrovi Henrique de Sousa Nunesovi, Ewertonovi Henrique Loureiro Serrovi si kežmarský dres oblečie už štvrtý Brazílčan.

Matheus musel tím z dôvodu nepredĺženia víz opustiť a Pedro bol poslaný na hosťovanie do Vlkovej, takže vedenie klubu reagovalo a káder doplnilo najskôr o obrancu Ewertona a v závere zimného prestupového okna sme dokázali prilákať ešte jednu posilu. Tréner Koch vo svojich vyjadreniach neraz spomínal, že Kežmarok potrebuje rozšíriť možnosti na kraje ofenzívny, čo sa aj stalo. K tímu sa v závere marca pripojil 23-ročný ľavý krídelník JOARLYSON AMORIM SOUZA:

„Profesionálne som začínal v Timon-MA, potom Bandeirantes de São Paulo, São José-MA a naposledy som pôsobil v Chapadinha-MA. Do Kežmarku som prišiel na odporúčanie. Klub ma analyzoval a vedenie ma požiadalo, či by som mohol rýchlo pricestovať na Slovensku, aby sa podarilo administratívne dotiahnuť môj prestup včas. Za túto možnosť som veľmi šťastný a motivovaný. Dúfam, že si navzájom pomôžeme v dosahovaní našich futbalových cieľov. Ďakujem za túto príležitosť a poďme do toho všetci spolu.“