Máme historicky prvého hráča v jedenástke roka VsFZ

V Košiciach sa v piatok 8. decembra uskutočnilo slávnostné vyhlásenie výsledkov 25. ročníka ankety Jedenástka roka IV. ligy – Majstrovstvo regiónu východ. Celkovo hlasovalo 18 trénerov, pretože priestor dostali aj zástupcovia klubov zo Spišského Podhradia a Starej Ľubovne, ktoré v prvom polroku ešte v súťaži pôsobili. Medzi elitu sa podarilo preniknúť aj JAKUBOVI BAVOĽÁROVI, ktorý získal šesť hlasov a kanonier 1. MFK Kežmarok sa s nami podelil o svoje dojmy z vydarenej akcie.

» Postupne oceňovali brankára, obrancov, záložníkov a útočníkov. Potom sme sa spoločne odfotili a nasledovala taká voľná zábava, kde sme sa mohli s ostatnými chlapcami porozprávať. Mal som tam bývalých spoluhráčov z Košíc alebo iných klubov z východu ako Filip Kis či Mišo Vilkovský a bol tam aj Rado Človečko, s ktorým sa veľmi dobre poznám. Nechýbala večera a celkovo sa to nieslo vo veľmi príjemnej atmosfére. Bolo to na dosť peknej spoločenskej úrovni. Bola ma podporiť priateľka, ktorej som vďačný, že sa so mnou do Košíc vybrala a strávili sme tento večer spolu. Z klubu prišiel pán tréner Koch a z vedenia páni Dušan Tokarčík s Petrom Ploščicom.

» Pre mňa bol takýto večierok premiérou. Prekvapilo ma, že som sa tam vôbec dostal a získal potrebný počet hlasov. Veľmi ma to však potešilo, a keď pri vyhlasovaní odznelo moje meno, bol to taký fajn pocit za to, čo som futbalu doteraz obetoval. Dá sa povedať, že účasť v tejto jedenástke je pre mňa významným míľnikom. Dúfam, že to nebolo naposledy, ale do budúcna by som si prial, aby sme tam boli z klubu viacerí. Určite by si to chlapci zaslúžili už aj teraz.

» Som vďačný trénerom, ktorým som sa asi v zápasoch zapáčil a dali mi svoj hlas. Ďakujem aj svojim najbližším za podporu a, samozrejme, svojim spoluhráčom, lebo bez nich by som sa tam určite nedostal. Pomohli mi na ihrisku svojimi výbornými výkonmi, ale taktiež mi hneď gratulovali, keď sa zverejnili výsledky ankety. V neposlednom rade moja vďaka patrí aj ľuďom z klubu.

Viac informácii nájdete tu.